warsztaty śpiewu: Wolny styl przyśpiewkowy po radomsku Warsztaty
Wysłano dnia 11-04-2016 o godz. 01:11:39 przez zyto   
Volver
Ambasada Muzyki Tradycyjnej zaprasza na intensywne zajęcia poświęcone sztuce przyśpiewywania w tradycji radomskiej, w której ta forma muzyczna osiągnęła rzadko spotykany stopień wyrafinowania. Naszymi przewodnikami będą wiejscy artyści - miłośnicy gatunku - Maria Siwiec, Stefan Gaca i Andrzej Kotwiła, wspierani przez moderatorów i skrzypków z "pokolenia uczniów".
Zajęcia odbędą się równolegle w dwóch grupach - żeńskiej i męskiej - oraz w dwóch sesjach: 16-17 kwietnia i 11-12 czerwca 2016 r.

● 16-17 kwietnia ●
SOBOTA i NIEDZIELA
od godz. 11:00
Grupę żeńską poprowadzą:
Maria Siwiec, Marta Domachowska i Mateusz Kowalski.
Grupę męską poprowadzą:
Stefan Gaca i Maciej Żurek.


● 11-12 czerwca ●
SOBOTA i NIEDZIELA
od godz. 11:00
Grupę żeńską poprowadzą:
Maria Siwiec, Marta Domachowska i Mateusz Kowalski.
Grupę męską poprowadzą:
Andrzej Kotwiła, Marcin Drabik, Marcin Marcin Żytomirski.Każdego dnia zajęcia będą trwały 5 godzin - z przerwą obiadową;
Liczba uczestników: do 10 osób w jednej grupie

Koszt uczestnictwa:
udział w 1 sesji: 100 PLN [kwiecień]
udział w 2 sesjach: 160 PLN [kwiecień i czerwiec]

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przyjmowania w pierwszej kolejności zgłoszeń od osób deklarujących udział w obu spotkaniach.
ZAPISY

Rezerwacja miejsca odbywa się na podstawie rejestracji w formularzu zgłoszeniowym oraz wpłaty na konto. SZCZEGÓŁY i instrukcję dotyczącą WPŁATY otrzymasz mailem po zarejestrowaniu się w formularzu.Warsztaty muzyki tradycyjnej odbywają się i są współfinansowane w ramach programu Instytutu Muzyki i Tańca „Szkoła mistrzów tradycji”.
IMiT
Program „Szkoła mistrzów tradycji”

Program skierowany jest do polskich instytucji zajmujących się kultywowaniem rodzimej tradycji muzycznej oraz do artystów muzyków ludowych. Program nawiązuje do, rozpowszechnionej w wielu krajach o rozwiniętej kulturze muzycznej, idei podtrzymywania lokalnych tradycji muzycznych, w tym tradycyjnych technik wykonawczych związanych z grą i ze śpiewem.
Program polega na organizowaniu przez instytucje i organizacje społeczne warsztatów w trakcie których artyści muzycy ludowi przekazują umiejętności tradycyjnego wykonawstwa w zakresie gry na instrumentach i śpiewu.

•••

Domek nr 3/20 przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne przez Stowarzyszenie „Dom Tańca” dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

IMiT

 

 
Pokrewne linki
 · Więcej o Warsztaty
· Napisane przez zyto


Najczęściej czytany artykuł o Warsztaty:
''Tkanina'' - zajęcia dla dzieci

  

Oceny artykułu
 
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


  

Opcje
 
 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych

  

Theme Design By SeriArt.net    Powered By Php-Nuke

=admin=

strona główna