WNIEBOGŁOSY - kobiece warsztaty ¶piewacze
Data: 05-07-2005 o godz. 12:46:10
Temat: Warsztaty


Pod t± nazw± w dniach 1-7 sierpnia prowadzić będę na wsi roztoczanskiej tygodniowe kobiece warsztaty ¶piewacze dla pocz±tkujacych. S± jeszcze 3 miejsca. Zapraszam - AGATA HARZ.

 • Warsztaty obejmuj± prace z głosem przez 5 pełnych dni (w różnych sytuacjach, w domu i w plenerze), poznanie tradycyjnego repertuaru pie¶niowego głównie z Roztocza, spotkania z miejscowymi ¶piewaczkami.
 • Będziemy też robić bibułkowe firanki, hustać się na wielkiej hustawce, wspólnie wypiekać chleb i gotować wedle miejscowych przepisów.
 • Spotkanie odbędzie się w malowniczo położonej wiosce, nieopodal Szczebrzeszyna, w rodzinnych stronach legendarnej ¶piewaczki Anny Malec.
 • Miejsc w grupie jest 10, decyduje kolejno¶ć zgłoszeń, koszt 250 zł (z noclegiem i produktami do kuchni).
 • Warunki proste: mieszkanie w domu dwuizbowym (możliwy też namiot), toaleta - sławojka w podwórku. Bez łazienki. Jest pr±d, woda i balia.
 • Od 10 lat zajmuję się polskim ¶piewem archaicznym, wcze¶niej poznałam emisję klasyczn± (chór Lutnia), eksperymentowałam z głosem (grupa Ksiezyc), interesowałam się ¶piewem w różnych kulturach (afrykańskim, bułgarskim, ukraińskim, białoruskim, litewskim). ¦piewałam w kapelach Bractwo Ubogich, Pies Szczeka, Wędrowiec, a także w zespole Ars Nova. Współpracuję ze Stowarzyszeniem "Dom tańca", a w Łukowej k/ Biłgoraja prowadzę projekt "Muzyka jednej wsi" (laureat konkursu Fundacji Wspomagania Wsi).

  Szczegóły i zapisy pod numerem tel. 608 804 051 oraz

  Zapraszam i pozdrawiam serdecznie - Agata Harz.  Artykuł jest z Dom Tanca
  http://www.domtanca.art.pl

  Adres tego artykułu to:
  http://www.domtanca.art.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=163