Niecodzienne Dziady ... i Baby czyli zaduszkowe spotkania
Data: 31-10-2007 o godz. 12:27:44
Temat: Impreza


„Niecodzienne Dziady ... i Baby czyli zaduszkowe spotkania z teatrem, muzyką i opowieścią”. Zaduszki te odbędą się 3 listopada 2007 o godz. 17.00 w sali stowarzyszenia Komuna Otwock przy ul. Lubelskiej 30/32Wystąpią: Aktorzy Teatru "Klamra", Duet "Sol et Luna, Opowiadacze ze "Studni O", Zespół obrzędowy "Jarzębina" z Kocudzy, "Monodia Polska”.

Od pięciu lat Stowarzyszenie „Chata z pomysłami” z Warszawskiego Anina organizuje „Niecodzienne Spotkania Codziennych Twórców”. Celem imprezy jest spotkanie twórców profesjonalnych i alternatywnych na warsztatach i na jednej scenie. Różnią się oni stopniem zaradności w codziennym życiu. Spotykają się niecodziennie, bo zwykle mają osobne przeglądy i festiwale. Tym, co ich łączy, jest radość tworzenia. Autorkami projektu Niecodzienne Spotkania i organizatorkami są absolwentki wydziału Wiedzy o Teatrze na Akademii Teatralnej w Warszawie, należące do Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób z Upośledzeniem Umysłowym „Chata z pomysłami”.
„V Niecodzienne Spotkania Codziennych Twórców” w tym roku przygotowywane są razem ze „Sceną Lubelska 30/32” oraz „Komuną Otwock”, pod tytułem „Niecodzienne Dziady ... i Baby czyli zaduszkowe spotkania z teatrem, muzyką i opowieścią”. Zaduszki te odbędą się 3 listopada o godz. 17.00 w sali stowarzyszenia Komuna Otwock przy ul. Lubelskiej 30/32 (na tyłach Dworca Wschodniego, wejście od podwórza. Wystąpią:
• Aktorzy Teatru „Klamra”,
• „Sol et Luna”,
• Opowiadacze ze „Studni O”,
• Zespół obrzędowy „Jarzębina” z Kocudzy,
• „Monodia Polska”.
WSTĘP WOLNY!
Projekt finansowany ze środków Biura Kultury m.st. Warszawy oraz Funduszu Inicjatyw Społecznych
Szczegóły tutaj


Artykuł jest z Dom Tanca
http://www.domtanca.art.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.domtanca.art.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=303